Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 191433000

Asistent/ka ředitele do drobné výroby Praha 5

- [23.9. 2024]

Do našeho našeho týmu v drobné výrobě hledáme kolegu/kolegyni na pozici asistent/ka. Pokud jsi komunikativní, samostatný/á, zodpovědný/á, hledáme právě Tebe!

Náplň práce:
• Vyřizování emailů
• Komunikace se zákazníky
• Objednávání materiálu
• Účast na kontrolních dnech
• Zajištění chodu kanceláře
• Tvorba harmonogramů zakázek

Co očekáváme:
• Proaktivní a pozitivní přístup k práci
• Pracovitost, samostatnost a schopnost řešit problémy s chladnou hlavou
• Organizační schopnosti
• Práce s počítačem- MS WORD, EXCEL,
• Zkušenost na podobné pozici výhodou, nikoli podmínkou
• Řidičský průkaz skupiny B výhodou - není podmínkou
• Nebráníme se ani čerstvým absolventům- pokud máte chuť pracovat ☺

Nabízíme:
• Pracovní doba pondělí až pátek
• Příjemné a stabilní zázemí firmy
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis ( tel.: 777 983 821, email: infobyhy@gmail.com)

Jméno:

Barbora

Telefon:

777... zobraz číslo

Lokalita:Mapa154 00 Praha 5

Vidělo:

23 lidí

Mzda/plat:

Dohodou