Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 191438870

Elektromechanik - čistá mzda až 41.900,- Kč + ubytování

- [23.9. 2024]

Jste opravdový elektro machr nebo se jím chcete stát? Máte platnou vyhlášku 50 § 7 a výše a zkušenost na obdobné pozici? Pokud jste připraveni na zbrusu novou a zajímavou práci, máme pro Vás nabídku, která rozsvítí Vaší kariéru!

Nabízíme:

- Čistý měsíční příjem až 41.900,- Kč včetně prémií a diet
- Výše mzdové sazby je stanovena dle pracovních zkušeností a znalostí
- Denní diety 333,- Kč
- Příplatek za odpolední a noční směnu
- Zajištěné ubytování kousek od firmy s příspěvkem
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Možnost přesčasů
- 25 dní dovolené
- Možnost kariérního růstu
- Závodní stravování
- Práce na hlavní pracovní poměr
- Stabilní zaměstnání
- Práce pouze na dvě směny

Pracovní náplň:

- Opravy elektrických strojů

Požadujeme:

- Vyučení v oboru elektro, platné NV 194/2022 § 4 (býv. 50/1978 § 7)
- Praxi na obdobné pozici
- Orientovat se ve výkresové dokumentaci

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám. Pište e-mail nebo rovnou volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810

Jméno:

Eva Žilavá

Telefon:

724... zobraz číslo

Lokalita:Mapa787 01 Šumperk

Vidělo:

45 lidí

Mzda/plat:

41 900 Kč