Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 191446680

SENIORNÍ PROVOZNÍ CONTROLLER

- [23.9. 2024]

ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o. hledá kolegu/kolegyni na pozici SENIORNÍHO PROVOZNÍHO CONTROLLERA se zaměřením na zvyšování provozní efektivity.
Koho hledáme a co budete dělat:
• jste silným partnerem a součástí týmu řeznictví, které roste a potřebuje někoho kdo bude hlídat náklady, ceny a vše ostatní okolo ekonomiky podniku;
• nevadí Vám provoz, protože potřebujete rozumět do detailu všem procesům;
• ptáte se, kontrolujete, počítáte, hledáte rizika, a hlavně navrhujete řešení;
• připravujete kalkulace produktů, hodnotíte náklady jednotlivých provozů, plánujete a připravujete rozpočty, analýzy a reporting, hledáte odchylky, navrhujete cenová opatření, připravujete audity;
• hledáte opatření vedoucí ke zlepšení hospodaření společnosti a zavádíte je do provozu a hodnotíte jejich dodržování a přínosy;
• podílíte se na tvorbě směrnic a kontrolujete jejich dodržování.

Co od Vás očekáváme:
• jste analytik, máte logické a systémové myšlení, obchodní uvažování, víte, co obnáší marketing
• vidíte detaily, ale dokážete uvažovat o problému komplexně a ze všech možných úhlů,
• máte zkušenosti v provozně analytických a kontrolních rolích při řízení strategie společnosti v souladu s vizí vlastníků,
• znáte metody a nástroje provozního řízení,
• umíte výborně pracovat s MS Excel nebo Google tabulkami,
• rád/a se rozvíjíte a zvládáte udržovat dobré vztahy s klienty a kolegy.

Co vám můžeme nabídnout:
• stanete se součástí stabilní společnosti, která je držitelem mnoha ocenění,
• přátelský a dynamický kolektiv, nejsme korporát,
• zajímavou práci s důrazem na samostatnost a iniciativu
• nástup je možný ihned, ale na toho pravého/pravou si rádi počkáme,
• získáte samostatnou práci s důrazem na vlastní iniciativu
• nabízíme spravedlivou mzdu v rozmezí 40.000 Kč až 60.000 Kč dle zkušeností a výkonu,
• a samozřejmě zaměstnanecké benefity:
- podnikový byt v místě,
- příspěvek na stravování,
- Masokartu (Už jste chutnal/la naši tlačenku?),
- příspěvek na penzijní připojištění,
- sleva na PHM,
- zvýhodněný telefonní tarif/služební telefon.

Těšíme se, až se seznámíme. Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis, ve kterém nám vysvětlíte, proč jste pro nás ta nejlepší volba.

Jméno:

Lenka Šímová

Telefon:

725... zobraz číslo

Lokalita:Mapa565 53 Svitavy

Vidělo:

125 lidí

Mzda/plat:

V textu