Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 191458547

Montážní technik stínicí techniky

- [23.9. 2024]

Našim poslání je pomocí stínící techniky zkvalitnit životy našich zákazníků. A to se nám daří už 13 let! Jsme stabilní firma, která se stále rozrůstá. Z toho důvodu hledáme další montážní techniky pro ZLÍN. Montujeme interiérové i exteriérové stínění, ale i garážová vrata či hliníkové ploty.

Co ve skutečnosti znamená být montážníkem v montivě?

Stanete se součástí kolektivu, který na sebe vzájemně spoléhá. Víme, že každý článek procesu celé zakázky je důležitý. A právě montážního technika vnímáme jako třešničku na dortu celé zakázky. Je to právě on, kdo ji zrealizuje a předá zákazníkovi. Na něm záleží, jaký konečný dojem naší firmy zanechá u zákazníka.

Denní náplň práce montážníka obnáší:
montáž žaluzií, rolet, markýz, pergol, sítí proti hmyzu a dalších výrobků stínící techniky
komunikace se zákazníky
komunikace s týmem
odpovědnost za kvalitně odvedenou práci
Zapadnete k nám, pokud:
jste manuálně zručný
máte zkušenosti s montáží
vlastníte řidičské oprávnění skupiny B
je na vás spolehnutí
Nabízíme:
zaučení v oboru stínicí techniky
skvělý pracovní tým
možnost práce na HPP i IČO
pracovní oblečení
stravenky

Hledáme někoho komunikativního, kdo se nezalekne překážek, ale hledá aktivně řešení.

V případě zájmu pošlete životopis na e-mail behula@montiva.cz nebo se ozvěte na tel. +420 703 148 634. Těšíme se na Vás.

Jméno:

Martin Běhula

Telefon:

703... zobraz číslo

Lokalita:Mapa760 01 Zlín

Vidělo:

26 lidí

Mzda/plat:

35 000 Kč