Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 191558244

Zvarač MIG MAG (135/136) Nemecko / Сварщик (Германия)

- TOP - [27.9. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Zvarač MIG MAG (135/136) Nemecko / Сварщик (Германия) - 1
Zvarač MIG MAG (135/136) Nemecko / Сварщик (Германия) - 2
Zvarač MIG MAG (135/136) Nemecko / Сварщик (Германия) - 3
Zvarač MIG MAG (135/136) Nemecko / Сварщик (Германия) - 4
Zvarač MIG MAG (135/136) Nemecko / Сварщик (Германия) - 5
Další
Zvarač MIG MAG (135/136) Nemecko / Сварщик (Германия) - 6
Zvarač MIG MAG (135/136) Nemecko / Сварщик (Германия) - 7
Zvarač MIG MAG (135/136) Nemecko / Сварщик (Германия) - 8
Zvarač MIG MAG (135/136) Nemecko / Сварщик (Германия) - 9
Zvarač MIG MAG (135/136) Nemecko / Сварщик (Германия) - 10
Na projekt v Nemecku (Dresden) hľadáme zváračov (metódou 135-136 MIG/MAG).

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Vykonávanie zváracích prác v súlade s normami a špecifikáciami pre triedu MAG 135.
Zabezpečenie kvality zváraných spojov a overovanie ich integritu.
Údržba a starostlivosť o zváracie zariadenia a vybavenie.
Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a postupov pri práci.

Požiadavky:

Práca je na živnosť.
Minimálne 3 roky skúseností.
Platný zváračský certifikát.
Schopnosť pracovať samostatne.
Zodpovedný prístup k práci a starostlivosť o detaily.
Základné znalosti o bezpečnosti pri práci.

Benefity:
• možnosť dlhodobej spolupráce
• hodinovka 26 €/hod
• ubytovanie zabezpečené, nehradene, vieme uhradiť to za Vás.
• turnusy podlá dohody

Kontaktné číslo pre ďalšie informácie je 0915 190 206

Предлагаем работу для специалиста или группы специалистов по сварке металлоконструкций.

Место работы: Германия (Дрезден).

Требования к работнику:

Опыт работы в области сварки 135/136
Наличие европейского сертификата сварщика
Наличик ВНЖ любой страны ЕС (с возможностью вести предпринимательскую деятельность (ЧП/ИП/ФОП)
Наши условия и приемущества:

Трудоустройство напрямую без посредников (бесплатно)
Оплата труда: 26 €/час.
Оплата происходит регулярно без задержек (до 20 числа за отработанный месяц)
Жильё предоставляем, но не оплачиваем, можем оплатить за Вас по согласованию.
Работа на длительный срок.

По всем дополнительным вопросам обращайтесь по телефону 0915 190 206

Jméno:

Juraj

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

27 lidí

Mzda/plat:

5 500 Kč