Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 191777161

PRACOVNÍ POZICE: AUTOMECHANIK - AUTOMECHANIČKA

- [30.9. 2024]

Do zavedeného autoservisu v Klášterci nad Ohří přijmeme automechanika / automechaničku osobních a užitkových vozidel na HPP. Praxe v oboru vítána. Přátelský kolektiv rodinné firmy s více jak třiceti letou tradicí. Máme stálou klientelu, ale i si vozíme vlastní práci přes asistenční služby či pojišťovny.

Nabízíme:
- Nástup možný ihned
- Možnost proškolení s naší technikou
- Možnost odborného školení
- Pravidelný plat a férové platové ohodnocení
- Příspěvky na stravování
- Obnova certifikátu a osvědčení či zřízení nových
- Jednosměnný provoz
- Moderně vybavený autoservis
- Přátelský kolektiv
- Pracovní oděvy a obuv zajištěny zaměstnavatelem
- Nákup náhradních dílů za zvýhodněnou cení a další benefity
Požadujeme:
- Řidičský průkaz: B (podmínkou) C, C+E (výhodou)
- Preciznost a důslednost
- Trestní bezúhonnost
- Ochota učit se novým věcem
- Výuční list není nutný pokud máte praxi v oboru

Náplň práce: provádění servisních prohlídek a oprav osobních a užitkových vozidel. Diagnostika a opravy závad, pneuservis, geometrie, drobné autoelektrikářské práce.

Více informací při osobní schůzce v sídle firmy. Po předchozí telefonické domluvě

Jméno:

Pavel

Telefon:

603... zobraz číslo

Lokalita:Mapa431 51 Chomutov

Vidělo:

52 lidí

Mzda/plat:

Dohodou