Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 191886493

Prodavač/ka v rodinném hobbymarketu v Solnici

- [2.10. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Prodavač/ka v rodinném hobbymarketu v Solnici - 1
Prodavač/ka v rodinném hobbymarketu v Solnici - 2
Přidejte se k nám jako prodavač/ka v rodinném hobbymarketu!

Kdo jsme:
Jsme malá rodinná firma, která klade důraz na pohodovou atmosféru. Hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který se stane součástí našeho týmu.

Co budete dělat:

• prodej a poradenství v našich dvou prodejnách zaměřených na vše okolo domu a zahrady.
• Starat se o sklad a udržovat přehled o zboží.
• Podílet se na běžných administrativních úkolech.

Co od Vás očekáváme:

• Nadšení pro péči o zákazníky a prodej.
• Zájem o náš sortiment.
• Minimálně základní znalost práce na PC.
• Schopnost pracovat samostatně a dotahovat věci do konce.
• Zodpovědnost za svěřené úkoly.
• Přátelský přístup a ochotu komunikovat.
• Zkušenosti s prodejem jsou výhodou.

Co Vám nabízíme:

• Jednosměnný provoz na 8 hodin denně.
• Po zaučení možnost částečně flexibilní pracovní doby.
• Příspěvek na stravu.
• Slevy na náš sortiment pro Vaše vlastní projekty.
• Možnost realizovat své nápady a být za ně bonusově odměněn/a.
• Práci v malé, přátelské firmě bez korporátních pravidel.
• Možnost osobního růstu a rozvoje.

Jak se přihlásit:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, ozvěte se nám na email ales@piskora.cz nebo 774486997. Těšíme se, až Vás poznáme!
Www.skvelyhobbymarket.cz

Jméno:

Aleš

Telefon:

774... zobraz číslo

Lokalita:Mapa517 01 Rychnov nad Kněžnou

Vidělo:

73 lidí

Mzda/plat:

Dohodou