Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 191938556

asistent-ka logistiky karnevalové kostýmy

- TOP - [5.10. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

asistent-ka logistiky karnevalové kostýmy - 1
asistent-ka logistiky karnevalové kostýmy - 2
Chtěli byste pracovat ve společnosti, která přináší svým zákazníkům zábavu?
Do našeho skladu s karnevalovými kostýmy přijmeme nové pozitivně naladěné kolegyně / kolegy na pozici asistent logistiky - příprava a balení zásilek

Místo pracoviště: Mezi úvozy 2000/3, Horní Počernice, Praha 20

Nabízíme:
- práci formou brigády
- přátelský a nekonfliktní kolektiv
- platové ohodnocení s možností hodinové sazby 160,-/h po zapracování 170,-/h s výplatou 1x týdně
- pracovní doba Po-Pá 7:30 - 16:00

Vaším úkolem u nás bude:
- připravovat objednávky pro zákazníky (pickování, balení, naskladňování zboží, péče o sklad atp)
- být spolehlivým a zodpovědným členem týmu
- vytvářet přátelské prostředí s ostatními kolegy

Naše základní požadavky jsou:
- být slušný, spolehlivý a zodpovědný- ochota pracovat- mít čistý výpis z rejstříku trestů
Nabízíme také zaměstnanecké benefity:
- zaměstnanecké slevy
- bezplatné půjčování kostýmů

Nástup možný ihned
Díky našemu sortimentu karnevalových kostýmů a dárkových předmětů se nejedná o práci s těžkými břemeny a práce je tak vhodná i pro ženy.

S námi se zkrátka v práci nudit nebudete :-)

Chcete se stát součástí našeho týmu?
Tak nám zašlete Váš životopis na email jananepita@partykostym.cz
Můžete připojit i vše ostatní co byste chtěli na sebe prozradit ještě předtím než se potkáme na osobní pohovoru v našem skladu.

Jméno:

Nepita

Telefon:

734... zobraz číslo

Lokalita:Mapa193 00 Praha 9

Vidělo:

84 lidí

Mzda/plat:

V textu