Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 191981507

kurýr 36.000,-

- TOP - [4.10. 2024]

Sháním jednoho řidiče skupiny “B” na rozvoz kusových zásilek z Tuchoměřic u letiště na území Středních Čech.
Popis pozice:
- rozvoz kusových zásilek (průměrná váha 10 kg) z nové haly v Tuchoměřicích konečným příjemcům (převážně firmy) do různých oblastí na území středních Čech
- Průměrná pracovní doba: pondělí-pátek 8:00-17:00, v zácviku o něco déle (1-2 hodiny)
- denně závoz cca 60-80ti příjemců
- denně 200-300 km pouze na území středních Čech, žádná Praha
- zaváží se každý den stejná oblast
- fyzicky a psychicky středně náročná práce (zejména v době zácviku)
Nabízím:
- Spolupráce na HPP na dobu neurčitou (jedná se o dlouhodobou spolupráci)
-vozidla (Peugeot Boxer L4H3 a Mercedes Sprinter)
- mzda 34.000,- až 36.000,- čistého podle náročnosti konkrétní trasy
Požaduji:
- pouze vážné zájemce s alespoň minimální předchozí zkušeností s kurýrní službou, nebo rozvozem menších zásilek na 30 a více příjemců
- nástup ihned - spěchá!!!
- chuť pracovat a u práce přemýšlet
- čistý trestní rejstřík
Jedná se o dlouhodobou, fyzicky nenáročnou práci. Měsíční mzda 34.000,- až 36.000,- čistého. V případě zájmu pište na tuchomerice@fastintime.cz nebo volejte 733376718,
SPĚCHÁ!!!

Jméno:

Jan Bláha

Telefon:

733... zobraz číslo

Lokalita:Mapa101 00 Praha 10

Vidělo:

27 lidí

Mzda/plat:

36 000 Kč