Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 192090478

Kuchař/ká studené kuchyně

- TOP - [13.10. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Hledáme posilu do týmu

Máme čím dál víc práce a naši klienti se rádi nechávají rozmazlovat dobrý jídlem a skvělým servisem.

Momentálně hledáme správného člověka na pozici

Kuchař/ka STUDENÉ KUCHYNĚ

Náplň práce:
Příprava sandwichu, kanapek, salátů, tortill, jednoduchých sladkých dezertů a dalších dobrot podle pokynů šéfkuchaře

Pracovní doba:
Do začátku nabízíme zkrácený úvazek s možností nárazových přesčasů a růstu
Pondělí až čtvrtek 7-13
V provozovně na Kladně

Nabízíme:
Pracovní smlouvu na dobu určitou, s možností prodloužení nebo dohodu
Vlídné pracovní prostředí a pohodový kolektiv
Možnost naučit se nové věci a zdokonalovat se
Stabilní práci
Jídlo a pitný režim
Nástupní odměnu 20.000,-
Nástup do konce října
Pokud bude vzájemně vše klapat, tak možnost podílet se na rozvoji firmy

Takže:
Nehledáme jaderného fyzika s doktorátem, ale pečlivého, čistotného a spolehlivého člověka, který bude součástí rozvíjejícího se týmu s dlouhodobou perspektivou. Zkušenosti z gastro nebo potravinářské výroby mohou být výhodou, ale ne podmínkou.

Krátké představení a svůj životopis prosím zasílejte na email: adam@moodychef.cz

Jméno:

Adam Robenek

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa272 01 Kladno

Vidělo:

149 lidí

Mzda/plat:

V textu