Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 192171274

Administrativní pracovník/pracovnice

- [8.10. 2024]

Hledáme do naše týmu šikovnou, samostatnou a komunikativní posilu.

Lokalita: Litomyšl

Náplň práce:
-běžná adm. činnost chodu firmy
-příprava podkladů pro účetnictví
-administrace e-shopů+komunikace se zákazníky
-příjem objednávek, expedice

Požadujeme:
-min.SŠ vzdělání
-znalost NĚMECKÉHO jazyka mluvenou i psanou formou (další jazyky velkou výhodou)
-znalost MS office na pokročilé úrovni - především Excel, Word
-řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
-stabilní zázemí v malé firmě s jednosměnným provozem v kovovýrobě
-práci na HPP v malém kolektivu
-platové ohodnocení - od 30 000 Kč
-stravenkový paušál

Nástup možný ihned.

Životopisy zasílejte na adresu: skrivankova@expan-profiles.com

Jméno:

Věra Skřivánková

Telefon:

731... zobraz číslo

Lokalita:Mapa570 01 Svitavy

Vidělo:

198 lidí

Mzda/plat:

Dohodou