Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 192288151

Pracovník práškové lakovny 30 000 - 45 000 Kč

- [11.10. 2024]

Společnost KOMAXIT CZ s.r.o. je českou stabilní společností zabývající se povrchovými úpravami kovů lakováním, tryskáním a fosfátováním. Využíváme moderní technologie a díky kvalitním službám a širokému portfoliu výrobků neustále rosteme. Do našeho kolektivu hledáme nové zaměstnance na různé pozice operátor výroby i lakýrník, na které Vás rádi zaškolíme.

Náplň práce:

- příprava dílů před lakováním

- lakování

- navěšování a svěšování

- manipulace s díly

- maskování dílů

- kontrola lakovaných dílů a balení

Co očekáváme:

- manuální zručnost, spolehlivost a chuť pracovat

- praxe v práškové lakovně výhodou (zaučíme)

- znalost výkresové dokumentace výhodou

- obsluha manipulační techniky výhodou

Co vám můžeme nabídnout

- zázemí a stabilitu prosperující české společnosti

- nástup dle dohody

- pracovní poměr na dobu neurčitou

- velmi dobré finanční ohodnocení

- dotované stravování

- možnost mzdového růstu

- práce v jednosměnném až třísměnném provoze

- zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hod

- měsíční prémie dle plnění firemních cílů

- roční prémie dle plnění firemních cílů

Jméno:

Martin Šťastný

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa620 00 Brno

Vidělo:

176 lidí

Mzda/plat:

V textu