Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 192308602

Fakturant/ka s praxí na pobočku v Karlových Varech

- [11.10. 2024]

V rámci skupiny WeldingPro Group s.r.o. rozšiřujeme tým a do kanceláře v Karlových Varech hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici fakturant/ka s praxí a základy němčiny. Nástup ihned.

POŽADUJEME
Praxe v oboru min. 5 let
Minimálně středoškolské vzdělání
Základní znalost německého jazyka
Ochota učit se novým věcem
Pečlivost a zodpovědnost
Komunikace se zákazníky
Znalost ekonomického systému Pohoda výhodou
NÁPLŇ PRÁCE
Telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky, částečně v němčině
Administrativní činnost
Úzká spolupráce s účetními
Vystavování faktur
Evidence přijatých a vydaných faktur
Sledování splatností pohledávek a závazků
NABÍZÍME
Perspektivní dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
Práce na hlavní pracovní poměr
Nástup možný ihned
Vstřícný a přátelský pracovní kolektiv
Nástupní mzda 31 000 Kč hrubého, s možností kariérního růstu
Místo výkonu práce Karlovy Vary, Stará Role
Podniková sleva na výrobky a služby celé skupiny WeldingPro Group

Jméno:

Řezníčková

Telefon:

604... zobraz číslo

Lokalita:Mapa360 17 Karlovy Vary

Vidělo:

216 lidí

Mzda/plat:

V textu