Hlavní stránka > Práce > Zemědělství > Inzerát č. 192428339

Krmič hospodářských zvířat - koz (ošetřovatel, dojič)

- TOP - [18.10. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Krmič hospodářských zvířat - koz (ošetřovatel, dojič) - 1
Krmič hospodářských zvířat - koz (ošetřovatel, dojič) - 2
Krmič hospodářských zvířat - koz (ošetřovatel, dojič) - 3
Krmič hospodářských zvířat - koz (ošetřovatel, dojič) - 4
Krmič hospodářských zvířat - koz (ošetřovatel, dojič) - 5
Krmič hospodářských zvířat - koz (ošetřovatel, dojič) - 6
Krmič hospodářských zvířat - koz (ošetřovatel, dojič) - 7
Na rodinnou farmu (10km jižně od Třebíče) přijmeme na pozici krmiče a ošetřovatele zvířat člověka, kterého baví práce se zvířaty, nebojí se fyzicky náročnější činnosti, je samostatný a zapadne do příjemného kolektivu.
Náplň práce: péče o zvířata - manuální krmení (senáže, obilí), stlaní, nahánění na dojírnu, vyhánění do výběhů a celková péče o chovaná zvířata včetně udržování čistoty stájí.

Pracovní směna nyní krátký/dlouhý týden, 4:00-15:00. Ale aktuálně směny plánujeme předělat na ranní (4-12) a odpolední (13-20), vše je ale o domluvě přímo s vámi a našimi zaměstnanci. Takto by to vycházelo na jeden týden ranní, druhý odpolední, 1x2 týdny sobota 4-16, neděle volné. Vše o domluvě.

Výhodou je znalost běžných ošetřovatelských činností - nasazování ušních známek, čipů, odrohování, ošetřování porodů atd. Vše se dá rychle naučit. Dále je výhodou všeobecná zručnost a umět si poradit (opravit si branku, napaječku atd). Krmič se neobejde bez ošetřování porodů, ale ostatní je o domluvě.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, skutečně rodinný přístup k zaměstnancům. Farma je komplexní záležitost, vše v ekologickém zemědělství (vlastní pozemky pro pěstování krmiva, vlastní odchov zvířat, dojírna, mlékárna, rozvoz výrobků). Zároveň je farma vysoce navštěvovaným turistickým místem, takže se celá udržuje v čistotě a pořádku.

Primárně hledáme člověka, jež bude obstarávat krmení a péči o zvířata. Je možno se zapojit do dalších činností na farmě, není to podmínkou ale výhodou, kdy není člověk zatížen stereotypní prací (řízení dodávky, dojení, péče o zahradu, řízení traktoru, manipulátoru atd.) Pozice krmení je skutečně fyzicky náročná (!!!), proto preferujeme muže. Náročná je především v ručním krmení senáží do žlabů i v množství nachozených kroků. Celkový počet zvířat je 950, z toho 550 dojných koz, následně mladá kůzlata, roční zvířata a plemenní kozli.

Dojírna je samozřejmě moderní stroj na 28 koz najednou. Celkem dojeno 550 koz dvakrát denně.

Preferujeme člověka z dojezdové vzdálenosti, ale v případě potřeby je k pozici nabízen byt (2+kk, topení elektřina/krb). Kde mohou bydlet max. 2 lidé najednou, nájem 4.000,- na měsíc za osobu + energie.

Plat a další podrobnosti budou probrány na osobní schůzce - pozice bude dělána na míru zájemci, proto nejde říct přesnou částku předem, když neznáme přesné pracovní zařazení a zkušenosti. Začínající(!) mzda na HPP se bude pohybovat kolem 155,- čistého, ale pakliže bude zaměstnanec ochotně a spolehlivě obstarávat vícero zodpovědností a zapojí se od celkového chodu farmy (údržba areálu, řízení dodávky, dojení atd.) jeho platové ohodnocení bude růst. Důvodem hledání nového zaměstnance je odchod jednoho ze zdravotních důvodů + rozšíření kolektivu s ohledem kvalitu péče o zvířata. Pracovní úvazek HPP / HPP+DPP / živnost atd.

Pokud máte možnost, pošlete základní informace o sobě (životopis) na biofarma.dora@gmail.com
FB stránky biofarmadora
tel

Jméno:

Kamila Sedláčková

Telefon:

731... zobraz číslo

Lokalita:Mapa675 51 Třebíč

Vidělo:

704 lidí

Mzda/plat:

V textu