Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 192449897

PRACOVNÍK SERVISU - TECHNIK

- [14.10. 2024]

Jsme česká firma s více než 20letou tradicí. Jsme firmou s vysokou zakázkovou vytížeností, která dává jistotu stabilního zaměstnání.

Pracovní náplň:
Servis a údržba oken, posuvných portálů a dveří z hliníkových a ocelových profilových systémů, výměna dílů nebo celých kompletů kování. Montáž, servis a údržba dveřních zavíračů značek dormakaba, GEZE, GU, Assa Abloy na dveře z hliníkových, plastových a ocelových profilových systémů, výměna dílů nebo celých kompletů dveřních zavíračů. Montáž, servis a údržba antipanikového kování značek dormakaba, Fapim, GEZE, GU, Assa Abloy.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, zkušenosti s uvedenou náplní práce, pečlivost, zodpovědný přístup k práci, smysl pro pořádek a detail.

Nabízíme: jistotu stabilní zavedené firmy, odpovídající plat a dlouhodobou spolupráci, služební automobil, telefon.

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Místo výkonu práce: V terénu, celá ČR

Nástup: Ihned

Jméno:

Aleš Vontor

Telefon:

770... zobraz číslo

Lokalita:Mapa718 00 Ostrava

Vidělo:

37 lidí

Mzda/plat:

Dohodou