Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 192494456

Přijmeme šikovného technika / údržbáře

- [15.10. 2024]

Firma PIM24, prodejce sportovního vybavení pro venkovní rodinné aktivity, přijme do své party šikovného a všestranného technika. Pracoviště v obci Hrušov (10 min. od dálnice D10, sjezd Brodce)

Náplň práce:
· Vedení skladu
· Údržba, montáž a servis prodávaného zboží
· Servisní služby u zákazníků
· Pomoc při veletrzích
· Údržba areálu

Požadavky:
· ŘP sk. B, aktivní řidič
· Odpovědnost, samostatnost
· Manuální zručnost
· Časová flexibilita
· Dobrá fyzická kondice

Nabízíme:
· Zajímavou a velmi různorodou práci
· Jistota stabilního zaměstnání
· Dobré platové ohodnocení
· Práce na ŽL
· Služební automobil a mobilní telefon
· Káva a čaj na pracovišti
· Malý a přátelský kolektiv

Pokud Vás náš inzerát zaujal, pošlete svůj životopis na e-mail obchod@pim24.cz nebo nás kontaktujte na čísle 777 728 270.

Jméno:

Lucie Šípová

Telefon:

777... zobraz číslo

Lokalita:Mapa294 73 Mladá Boleslav

Vidělo:

91 lidí

Mzda/plat:

Dohodou