Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 192588515

ELKOPLAST Zlín - Vedoucí kamionové dopravy

- [17.10. 2024]

ELKOPLAST CZ, s.r.o. je česká rodinná výrobní společnost vzniklá v roce 1997. Působíme především v oblasti odpadového hospodářství (produkty pro sběr, třídění, přepravu a zpracování odpadů, blíže viz www.elkoplast.cz), kdy máme i vlastní kamionovou dopravu.
Máte zkušenosti s řízením mezinárodní kamionové dopravy a zvládáte organizaci velkých přepravních projektů? Připojte se k našemu týmu a buďte součástí dynamické společnosti, která zajišťuje přepravu po celé Evropě.

Náplň práce: Plánování a řízení kamionové dopravy na mezinárodní úrovni, optimalizace tras a rozvrhů, Koordinace řidičů kamionů a zajištění efektivního využití vozového parku, Komunikace s klienty v ČR i zahraničí, řešení požadavků a případných změn během přepravy, Monitorování polohy vozidel, plánování údržby a péče o technický stav kamionů, Vedení administrativní agendy, denních přehledů a reportů

Co očekáváme: Zkušenosti s mezinárodní kamionovou dopravou a dispečerskou činností, Výborné organizační a komunikační schopnosti, Schopnost samostatného rozhodování a rychlého řešení problémů, Znalost práce na PC (MS Office, dispečerské systémy výhodou), Řidičský průkaz skupiny B, případně i vyšší

Co nabízíme: Stabilní zaměstnání na plný úvazek ve firmě s dlouholetou tradicí, Měsíční odměnu v rozmezí 60 000 – 80 000 Kč podle zkušeností a výkonu, Možnost profesního růstu a školení v oblasti mezinárodní dopravy, Přátelský kolektiv a podporu zkušeného týmu, Stravenky, příspěvky na dopravu, firemní akce a další benefity pro zaměstnance.

Jméno:

Petr Janíček

Telefon:

770... zobraz číslo

Lokalita:Mapa760 01 Zlín

Vidělo:

89 lidí

Mzda/plat:

60 000 Kč