Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 192619637

Řidič kontejnerového vozu skupiny C Praha

- [18.10. 2024]

Firma působící již víc jak 20 let v oblasti odpadového hospodářství hledá nového člena do svého týmu. Nabízíme stabilní zaměstnání v oblasti rozvozu a svozu kontejnerů na odpady v regionu Praha a nejbližším okolí. Naše firma klade důraz na spolehlivost, péči o techniku a individuální přístup k zaměstnancům.

Práci začínáme ráno v 7 na Praze 10, kde máme sídlo a končíme mezi 16-17 hodinou. Na firmě, je veškeré zázemí kanceláře, včetně lednice, mikrovlnky, nebo nedaleké jídelny, kde se lze levně a dobře najíst.

Jaká je náplň práce?

Rozvoz a svoz kontejnerů na odpady po Praze a jejím nejbližším okolí.
Rozvozy sypkých stavebních materiálů z deponií zákazníkům.
Evidence odvedené práce do výkazů, vystavování zjednodušených daňových dokladů.

Co od kolegy očekáváme:

Řidičské oprávnění skupiny C (zkušenost s kontejnery výhodou)
Profesní průkaz
Digitální kartu do tachografu
Alespoň základní znalost Prahy
Slušné vystupování
Spolehlivost

Co na oplátku můžete očekávat od nás?

Pravidelnou výplatu odpovídající tvé práci
200+ Kč/hod čistého, podle přístupu a zkušeností
Udržovanou vlastní techniku
Vánoční prémie
Možnost stravování na firmě
Menší občerstvení na firmě jako kafe, oplatky...
Individuální přístup - chápeme, že jsou občas důležitější věci než práce a vždy se snažíme si navzájem vyhovět.

Připojte se k našemu týmu a buďte součástí společnosti, která klade důraz na kvalitu, spolehlivost a neformální atmosféru. Pokud splňujete naše požadavky a hledáte stabilní pracovní příležitost, neváhejte nás kontaktovat a poslat svůj životopis na base.david@adbasro.cz nebo volejte na +420603582387.

Těšíme se na spolupráci!

David Baše
ADBA, s .r. o.
base.david@adbasro.cz
+420603582387

Jméno:

David Baše

Telefon:

603... zobraz číslo

Lokalita:Mapa130 00 Praha 3

Vidělo:

256 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč