Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 192762887

Uklízečka

- [21.10. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Hledáme uklízečku!

Do naší společnosti hledáme spolehlivou a samostatnou uklízečku.

Pracovní doba:

Od 7:00 do 15:00, úklid podle předem naplánovaného harmonogramu.

Náplň práce:

Úklid dílny, kanceláře, ubytovny a tělocvičny.
Občasný úklid na objektech v Praze.
Místo výkonu práce: Dublovice, Nečín, Praha a další lokality dle potřeby.

Požadavky:

- Aktivní řidičský průkaz (podmínka).
- Spolehlivost, samostatnost a flexibilita.
- Dobrý zdravotní stav.
- Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

Služební automobil.
Nástup ihned nebo dle dohody.
Možnost hlavního pracovního poměru (HPP) za 160 Kč/hod nebo práce na živnostenský list za 170 Kč/hod.
Práce vhodná i pro cizince s podmínkou základní znalosti češtiny.
Kontakt: Pokud máte zájem o tuto pozici, kontaktujte nás prosím na:

Telefon: +420 733 601 125
E-mail: personalni@oknarenovace.cz
Těšíme se na Vaše přihlášky!

Jméno:

Oksana

Telefon:

733... zobraz číslo

Lokalita:Mapa262 51 Příbram

Vidělo:

102 lidí

Mzda/plat:

20 000 Kč