Hlavní stránka > Práce > Zemědělství > Inzerát č. 192987814

Samostatný vedoucí farmy

- [26.10. 2024]

Do týmu EkoFarmy Milíkov hledáme šikovného a samostatného kolegu či kolegyni na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr. Na farmě Nejdek se zaměřujeme na chov prasat, dále provozujeme ekologické zemědělství s důrazem na kvalitu a welfare zvířat.

Co vás čeká:

Každodenní péče o prasata v porodně a výkrmových kotcích.
Práce spojené s krmením, kontrolou zdravotního stavu zvířat a údržbou prostor.
Spolupráce na produkčních a chovatelských činnostech farmy.
Možnost osobního rozvoje a uplatnění nových postupů v ekologickém chovu.
V zimních měsících telení masného skotu a dohlížení na potřeby zvířat

Požadujeme:

Zájem o práci se zvířaty a pozitivní vztah k zemědělství.
Samostatnost, spolehlivost a pečlivost v přístupu k úkolům.
Ochotu pracovat venku i za různých povětrnostních podmínek.
Praxe v oboru vítána, není však podmínkou – rádi vás zaučíme.

Nabízíme:

Práci na zajímavém projektu ekologické farmy s možností osobní realizace.
Přátelské prostředí, kde má každý člen týmu své místo a prostor pro růst.
Stabilní zázemí a spravedlivé finanční ohodnocení.
Pokud máte rádi hospodářská zvířata a práci na farmě, zašlete nám svůj životopis na sikoramiroslav@seznam.cz nebo přímo kontaktujte tel. 606 782 880.
Staňte se součástí našeho týmu a podílejte se na růstu a rozvoji EkoFarmy Milíkov!

Jméno:

Miroslav

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa753 64 Přerov

Vidělo:

115 lidí

Mzda/plat:

Dohodou