Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-3 inzerátů z 3 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Asistentka pro personální agenturu - [19.3. 2020]
Co Vás čeká:zabezpečení chodu kanceláře, organizační činnost, podpora teamu obchodních zástupců, správa a archivace dokumentů, práce na pc, tvorba smluv a jejich administrativní agenda, vedení personální agendy (mimo zpracování mezd). Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání, výbornou znalost ukrajinského a ...

Dohodou Praha 3
130 00
115 x

Brno - Asistentka architektonické kanceláře - [5.3. 2020]
Brno - Asistentka architektonické kanceláře
Hledáme asistentku do našeho ateliéru - atelier b9, s.r.o. Náplní práce budou především administrativní a organizační úkoly - provoz malé architektonické kanceláře, základní korespondence, fakturace, přehled o stavu rozpracovanosti projektů, kontrola termínů a splatnosti faktur, případně vkládání ob ...

Dohodou Brno
613 00
115 x

Administrativní asistentka - Liberec - TOP - [22.2. 2020]
Administrativní asistentka - Liberec
Dobrý den, od 3/2020 přijmeme na pozici administrativní asistent/ka novou posilu do týmu. Společnost se zabývá správou vozových parků os. automobilů Náplň práce: - Vyřizování telefonických hovorů zákazníků - Připravování podkladů - Zajištění chodu kanceláře - Příjem a posílání poštovních ...

17 000 Kč Liberec
460 01
284 x