Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-6 inzerátů z 6 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
CNC frézař Německo 19-20€ +ubytování zdarma - TOP - [19.1. 2020]
CNC frézař Německo 19-20€ +ubytování zdarma
Náplň práce: - Strojní obrábění - Obsluha cnc strojů a programování cnc - Obsluha soustruhu, frézky, brusky a dalších nástrojů - Seřizování a kontrola nastavení obráběcích strojů - Ruční opracovávání kovů Nabízíme: - Zajímavé platové ohodnocení - 19- 20€/hod. - Stabilní práci na ŽL a A1 - ...

80 000 Kč Zahraničí
987 66
152 x

PRÁCE V NĚMECKU A RAKOUSKU - [9.1. 2020]
Nabízíme práci v Německu a Rakousku na pozici: pomocný dělník v pivovaru, bez kvalifikace a znalosti N.J. 8,2-9,2,€/hod obkladač, zedník, 13-14€/hod malíř, sadrokartonář, 13-14€/hod pokrývač,tesař, 16-18€/hod pom.prac. na stavbě, 10-12 ...

V textu Nový Jičín
741 01
966 x

CNC soustružník/frézař/obráběč kovů - [23.12. 2019]
Zavedená firma přijme do TPP profese cnc soustružník/frézař/obráběč, zkušenosti v oboru nutné, nástup ihned, vynikající mzdové podmínky od 30 000 Kč dle zkušeností, místo: Týn nad Vltavou (okr. České Budějovice)

30 000 Kč České Budějovice
375 01
91 x

Obráběč kovů - CNC frézař - [5.12. 2019]
Obráběč kovů - CNC frézař
pozice vhodná i pro absolventy Nabízíme Zázemí rodinné firmy Podpora profesního růstu Příjemná pracovní atmosféra Firemní akce Měsíční výdělek až 30 000,00 Kč Místo výkonu: MODYMA s.r.o. - Jaroměř

30 000 Kč Náchod
551 01
197 x

Obraběč CNC - Jablonec nad Nisou - [27.11. 2019]
Naše společnost příjme do malého kolektivu kolegu na pozici frézař - obsluha cnc stroje. Jedná se o malosériovou a kusovou výrobu. Praxe na obdobné pozici nutná, hledáme samostatného kolegu. Výhodou znalost programování v CAM.

35 000 Kč Jablonec nad Nisou
466 01
180 x

CNC Horizontář,Frézař - [25.11. 2019]
Hledáme pracovníky na pozice cnc horizontář,frézař,na horizontky,portálky,centra v systému Heidenhein. Praxe min. 2 roky Čtení výkresu. 12ti hodinové směnny. Možnost turnusu,ubytování,zálohy. HPP 230-260/h čistého HPP 230-250/h s ubytováním Stravenky 120 Kč Náborových příspěvek 10000kč.

V textu Kladno
272 01
134 x