Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-4 inzerátů z 4 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Jeřábník - Obsluha autojeřábu Liebherr - [17.2. 2020]
Jeřábník - Obsluha autojeřábu Liebherr
Nabízíme volná pracovní místa na pozici obsluha autojeřábů v jedné z předních firem v tomto oboru. Náplň práce: obsluha autojeřábů německé značky LIEBHERR základní údržba techniky Požadavky: praxe na obdobných typech jeřábů vítána, není podmínkou. jeřábnický průkaz výhodou. Případné potřebné ...

45 000 Kč Praha 5
155 00
125 x

Jeřábník - [4.2. 2020]
Popis pozice: • obsluha autojeřábu AD 20 Požadujeme: • řidičské oprávnění sk. C • profesní průkaz • jeřábnický průkaz • zodpovědnost • samostatnost Nabízíme: • práci na hlavní pracovní poměr (HPP) • nadstandardní platové ohodnocení • nástup možný ihned

Dohodou Třebíč
674 01
122 x

Jeřábník, vazač - [28.1. 2020]
Jeřábník, vazač
Nabízíme: - práci na dlouhodobý HPP - 26.000,-Kč/měs. + stravenky - dvousměnný provoz (týden ranní x týden odpolední) - náplní práce je obsluha jeřábu - převoz a ukládání větších břemen, dodržování bezpečnosti práce Požadujeme: - praxi s obsluhou jeřábu a jiných zdvihací zařízení - zodpově ...

V textu Plzeň
301 00
96 x

OSVC -Jerabnik/Obsluha vsech typu vezovich jerabu - [12.1. 2020]
jerabnik Hledam fer dlouhodobou praci v Plzni a okoli.Je mi 44let OSVC. Vlasnim jerab.vazac.vzv a strojnicky prukaz (vezove i s DO praxe 18let,strojnicky mam na cesni kolove nakladace) Uvitam seriozni nabidky od 250,-/h.

250 Kč Plzeň-sever
330 32
129 x