Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-4 inzerátů z 4 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Asistent/Asistentka v obchodní kanceláři - [20.5. 2020]
Máte chuť na změnu? Hledáte stabilní zaměstnání? Jste ochotni čelit výzvám? Náš tým hledá nové kolegy do obchodní kanceláře v centru Olomouce. Máte-li zájem stát se součástí stabilní firmy, napište a zjistěte víc! My si s Vámi rádi sjednáme schůzku. Co Vás u nás čeká? - Komunikace se svými kolegy ...

21 000 Kč Olomouc
779 00
103 x

Asistentka pro personální agenturu - [19.5. 2020]
Co Vás čeká:zabezpečení chodu kanceláře, organizační činnost, podpora teamu obchodních zástupců, správa a archivace dokumentů, práce na pc, tvorba smluv a jejich administrativní agenda, vedení personální agendy (mimo zpracování mezd). Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání, výbornou znalost ukrajinského a ...

Dohodou Praha 3
130 00
91 x

Hledám práci z domu - asistentka - [9.5. 2020]
Hledám práci z domu, asistentka na telefonu, vystavování faktur, zpracovávání dokladu a příprava podkladů pro účetní, práce v programech Excel, Word, PowerPoint a podobné, příchozí hovory zákazníků a vyřizování požadavků klientů nebo reklamací. Případně vyřizování na úřadech. Mohu pracovat na ŽL. Má ...

Dohodou Jihlava
586 01
127 x

Obchodní Asistentka - práce z domova - [7.5. 2020]
Obchodní asistentka - práce z domova (celá ČR) Hledám asistentku pro sjednávání a plánování schůzek, včetně vyhledávání kontaktů na internetu. Požadavky: PC, Tel, Internetové připojení, ŽL Pozn.: Obchodní zkušenosti vítané.

Dohodou Praha 1
110 00
215 x