Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-2 inzerátů z 2 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
MANAŽER OBCHODNÍHO TÝMU - [19.5. 2020]
Požadujeme • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou • zkušenosti s vedením obchodního týmu • prokazatelné obchodní úspěchy a profesionální přístup • rozhodnost, samostatnost a loajalitu • chuť, zkušenost a cíl řídit kvalitní a úspěšný obchodní tým • výborné komunikační dovednosti v čes ...

120 000 Kč Brno
602 00
87 x

Asistentka pro personální agenturu - [19.5. 2020]
Co Vás čeká:zabezpečení chodu kanceláře, organizační činnost, podpora teamu obchodních zástupců, správa a archivace dokumentů, práce na pc, tvorba smluv a jejich administrativní agenda, vedení personální agendy (mimo zpracování mezd). Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání, výbornou znalost ukrajinského a ...

Dohodou Praha 3
130 00
86 x

©2020 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze