Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-5 inzerátů z 5 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Pomocná Kuchařka 100K čistého/hod, pracovní doba Po - Pá - [5.3. 2020]
Náplň práce: příprava jídel vydávání obědů mytí nádobí Požadujeme: Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost Praxe na obdobné pozici min. 1 rok Dobrý zdravotní stav Nabízíme: plat 100Kč/hod (čistého) pracovní doba od pondělí do pátku (8-16hod) práce v nové zařízené kuchyni dlouhodobá ...

100 Kč Jihlava
586 01
139 x

Kuchař, kuchařka/pomocná síla do kuchyně - [27.2. 2020]
Kuchař, kuchařka/pomocná síla do kuchyně
Přijmeme do našeho kolektivu Restaurace Miláček ve Žďárné kuchaře/ kuchařku či pomocnou sílu do kuchyně. Zaměřujeme se převážně na českou kuchyni, vaříme meníčka, minutky, i hotovky. Nabízíme práci ve stylové restauraci, střídání krátký a dlouhý týden, dobré finanční ohodnocení.

Dohodou Blansko
679 52
152 x

Kuchař/ka nebo pomocná síla v kuchyni - [27.2. 2020]
Kuchař/ka nebo pomocná síla v kuchyni
Grand lahůdky, s. r. o. přijme kuchaře nebo kuchařku na hlavní pracovní poměr. Krátký a dlouhý týden. Velmi výhodné pracovní a finanční podmínky. Pro více informací nás kontaktujte na: e-mail - Kucharova@grandlahudky.cz telefon - 732241782 Olšany u Prostějova 134, 798 14

Dohodou Prostějov
798 14
146 x

Pomocná kuchařka/kuchař - [26.2. 2020]
Pomocná kuchařka/kuchař. Restaurace Vespa v Postoloprtech přijme zaměstnance. Na HPP. Možno i brigádně. Krátký, dlouhý týden, práce v příjemném prostředí, personální obědy zdarma.Požadujeme samostatnost, spolehlivost, čistotu. Možnost přespání mezi směnami.

Dohodou Louny
439 42
114 x

Nabídka brigády - [20.2. 2020]
Kemp ATC Merkur (pizzerie U Římana) příjme na letní sezónu 2020 do svého týmu kolegy/kolegyně,na dohodu/brigádu. Jedná se o pozice : číšník/servírka Pizzař/pizzařka barman/barmanka kuchař/kuchařka pomocný/pomocná Požadujeme: týmového hráče,komunikativnost,flexibilitu,praxe je vítána,ale hl ...

Dohodou Brno venkov
691 22
227 x