Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce

Kategorie

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-3 inzerátů z 3 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Pracuj v Mohelnici vo výrobe svetlometov zarábaj 28000Kč - TOP - [3.6. 2020]
Pracuj v Mohelnici vo výrobe svetlometov zarábaj 28000Kč
pracuj ako operátor výroby výroby svetlometov/elektrostatické prostredie/ Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Tvojou náplňou práce bude výroba svetlometov do áut. Kompletizácia svetlometov. Jemné skladanie zo súčiastok. Jednoduchá obsluha strojov. Kontrola kvality. Balenie svetlometov. Pl ...

28 000 Kč Olomouc
779 00
78 x

Pracuj v Mohelnici vo výrobe svetlometov zarábaj 28000Kč - TOP - [21.5. 2020]

V textu Olomouc
779 00
123 x

Pracuj v Kutnej Hore ako operátor v elektropriemysle - TOP - [29.4. 2020]
Pracuj v Kutnej Hore ako operátor v elektropriemysle
Náplň práce: -montáž komponentov na výrobnej linke v elektrotechnickom priemysle -fyzická kontrola množstva materiálu -testovanie počítačových serverov Požiadavky: čistý register trestov -ochota pracovať na smeny -dobrý zdravotný stav Ponúkame: Základná mzda 19850Kč brutto + príplatky -uby ...

V textu Praha 1
110 00
192 x