Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-4 inzerátů z 4 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Pracuj ako skladník v Kutnej Hore - TOP - [4.4. 2020]
Pracuj ako skladník v Kutnej Hore
Náplň práce: preprava materiálu pomocou VZV práce v sklade, príprava materiálu zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálov navážanie a príprava materiálu pre výrobu podľa výrobného plánu Platové podmienky: 100 CZK + bonusy a príplatky Zamestnanecké výhody, benefity ubytovanie ZDARMA doprava ...

V textu Kutná Hora
284 03
69 x

Si v ČR a si skladník VZV? Poď k nám a ubytuj sa zdarma - TOP - [4.4. 2020]
Si v ČR a si skladník VZV? Poď k nám a ubytuj sa zdarma
Miesto práce Kutná Hora Mzdové podmienky (brutto) 100 Kč/hod. 100 CZK + bonusy a príplatky Druh pracovného pomeruplný úväzok INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pre nášho klienta hľadáme skladníkov, ktorých náplň práce je: preprava materiálu pomocou VZV p ...

V textu Hradec Králové
500 03
80 x

SKLADNÍK/SKLADNICE - [3.3. 2020]
HLEDÁME VHODNÉHO UCHAZEČE NA POZICI SKLADNÍK/SKLADNICE. FIRMA SE SPECIALIZUJE NA VELKOOBCHODNÍ PRODEJ POTRAVIN A DROGERIE. PRACOVNÍ DOBA: PO-PÁ 5:30-14:00, MZDA 18.500-20.000,- , STRAVENKY 100,- BONUSY,PRÉMIE

V textu Kroměříž
769 01
222 x

Skladník VZV bez nutnosti průkazu + ubytování + bonus 10.000 - [10.2. 2020]
Skladník VZV bez nutnosti průkazu + ubytování + bonus 10.000
Informace o pracovním místě - Skladová evidence - řízení VZV - komunikace s linkou Požadujeme - zkušenosti s řízením VZV - spolehlivost - pracovitost - ochota pracovat Nabízíme - ubytování nedaleko podniku - náborový bonus 10.000,- - práce na hlavní pracovní poměr - adekvátní finanč ...

Dohodou Praha 9
190 00
265 x