Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-3 inzerátů z 3 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Svářeč - obsluha svařovacího automatu / robotu - 230czk /hod - TOP - [14.11. 2019]
Svářeč - obsluha svařovacího automatu / robotu - 230czk /hod
Hľadáme s nástupom ihneď na pozíciu obsluhu zváracieho robota / automatu CO2, zm1 alebo 135 podmienkou + výkresová dokumentace+ PRAX a skúsenosti s robotom !!! Systém Klose. Miestom výkonu práce v Čechách- 75301 Hranice na morave . Pracuje sa v nepretržitej prevádzke. 4dni denna, 4 dni vo ...

230 Kč Přerov
753 01
77 x

Svářeč - obsluha svařovacího automatu/robotu - Německo - TOP - [14.11. 2019]
Pro našeho klienta sídlícího v Německu u města Münster hledáme obsluhu svařovacího automatu. Nástup možný ihned. Požadujeme: - praxe na pozici svářeče minimálně 3 roky - orientace ve výkresové dokumentaci - samostatnost a spolehlivost Nabízíme: - stabilní a dlouhodobou práci na HPP - mzd ...

60 000 Kč Zahraničí
987 66
188 x

Obsluha svařovacích robotu S - TOP - [6.11. 2019]
Náplň práce: obsluha svařovacích robotů zakládání přípravků základní ošetření a údržba svařovacích robotů konečná úprava svárů Požadavky: vzdělání (vyučení) ve strojírenském nebo jiném technickém oboru VÝHODA - svářečský průkaz ZK 135 W01 (Z - M1) ne však podmínka alespoň minimální praxe n ...

V textu Kladno
274 01
229 x

©2019 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze