Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-2 inzerátů z 2 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Zámečník, Frýdek-Místek - TOP - [24.2. 2020]
Zámečník: Náplň práce: • Skládaní, chystaní, příprava pro svářeče Požadujeme: • Praxi v oboru, samostatnost, flexibilita, • Platný základní kurz na svařování (CO2) • Výhodou vazačský, jeřábnický průkaz DVOUSMĚNNÝ PROVOZ Nabízíme: • Práce dlouhodobého charakteru • Možnost přesčasu • St ...

V textu Frýdek - Místek
738 01
263 x

Brusič, Frýdek-Místek - TOP - [22.2. 2020]
BRUSIČ FRÝDEK-MÍSTEK Náplň práce: - ruční broušení - chystání materiálu pro svářeče, zámečníky Požadujeme: - praxi v oboru - samostatnost Mzda: - HPP 140 Kč/hod v čistém - OSVČ 200 Kč/hod Nabízíme: - možnost ubytování - možnost přesčasů - možnost poskytování záloh Směnnost ra ...

738 01
525 x